ul.Słowacka 27

Zielona Góra

68 326 64 00

Umów wizytę

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Wizyty po umówieniu telefonicznym

Ginekologia

W Consilium kompleksowo zajmujemy się zdrowiem ginekologicznym naszych pacjentek.
  • Badanie ginekologiczne
Każda kobieta przynajmniej raz w roku powinna udać się na badanie ginekologiczne. Badanie w naszym gabinecie przeprowadzane jest dokładnie. Dbamy o to, by było bezstresowe i bezbolesne, gdyż komfort naszych pacjentek jest najważniejszy.
  • USG
Dzięki temu zabiegowi możemy ocenić struktury i narządy w obszarze macicy, jajowodów, jajników, pęcherza czy jelita grubego. W Consilium, USG wykonujemy na najwyższej jakości aparatach.
  • Prowadzenie ciąży
Nasi lekarze, dzięki swojemu doświadczeniu, kompleksowo prowadzą pacjentki przez cały okres ciąży, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo.
  • USG 3D we wszystkich trymestrach ciąży
USG 3D pozwala na uzyskanie trójwymiarowego obrazu płodu w czasie rzeczywistym. Jest całkowicie nieszkodliwe i bezbolesne. Dzięki niemu można obserwować ruchy i mimikę dziecka.
  • HTZ
HTZ to hormonalna terapia zastępcza, która łagodzi dolegliwości związane ze spadkiem hormonów podczas menopauzy. Hormony można przyjmować w różnych formach. W Consilium dobieramy je precyzyjnie, w zależności od predyspozycji pacjentek.
  • Konsultacja
Wykonujemy regularne badania profilaktyczne i konsultacje, które pomagają w szybkim wykryciu i zlikwidowaniu wszelkich nieprawidłowości i problemów intymnych.
  • Antykoncepcja
Wybór odpowiedniej metody antykoncepcji powinien być indywidualnie dostosowany do pacjentki, dlatego nasi lekarze zawsze uwzględniają w tej decyzji aktualny stan zdrowia, osobiste preferencje, przebyte choroby oraz przeszłość ginekologiczną.

Umów wizytę

Skontaktuj się lub odwiedź nasza przychodnię by umówić wizytę.

Rejestracja

68 326 64 00
600 691 606

Adres

ul. Słowacka 27
Zielona Góra

Godziny otwarcia

8:00-18:00
rejestracja pon-czw: 8:00-17:30 rejestracja pt: 8:00-16:00